Parfémy Essens


Informace o Essens

 

ESSENS-dámské a pánské parfémy, sprchové gely a tělové balzámy

Novinka, která Vás bude jistě zajímat. Od září 2011 je na trhu nová firma Essens, která uvedla na trh prvních 30 nejprestižnějších a nejžádanějších parfémů podle statistik v mezinárodním obchodě.

 

 

Firem na výrobu parfémů je spousta, čím se tedy tato odlišuje?

  1. Flakony: věděli jste, že flakon luxusní vůně tvoří až třetinu její ceny? Tomu se Essens vyhnula a nechává si vyrábět elegantní flakony ve sklářské dílně v Itálii s dlouholetou tradicí za cenu, která drasticky nezvedne cenu vůně tak, jak jsme zvyklí.
  2. Nemá kamenné obchody a zákazníkovi se tudíž do ceny nepromítne nájem, který takové prodejny platí obchodním domům.
  3. Neprodává vůně pod názvy světoznámých značek, které samy o sobě vyvolávají v lidech pocit, že jde o luxus, za který je vhodné luxusně zaplatit.

 

Vonné esence jsou nejdůležitější částí parfémů, který v podstatě tvoří. Záleží tedy na množství-čím více vonné esence parfém obsahuje, tím je kvalitnější a déle vydrží. Věděli jste, že 85% všech výrobků na světovém trhu jsou pouze toaletní vody? A právě v tom je síla vůní Essens. Obsahují totiž 20% vonných esencí, což je řadí mezi naprostou špici ve svém oboru a jedná se skutečně o parfémy.

 

Mezinárodní normy poměru vonných esencí

Kolínská voda    3%-5%

Toaletní voda (EdT) 4%-8% (téměř všechny značkové vůně)

Parfémová voda (EdP) 8%-15%

Parfém 15%-30% (tento poměr mají mnou nabízené vůně)

 

Výroba

Parfémy Essens jsou vyráběny především s důrazem na kvalitu. Pečlivě vybrané vonné kompozice nejvyšší kvality od předního světového dodavatele, turecké firmy Selus (jeden z 5 nejprestižnějších výrobců esencí na světě),  jsou pod přísnou kontrolou a náležitou péčí míchány v České republice v konečný produkt-kvalitní parfém, který krásně a dlouho voní.

Výroba probíhá ve výrobním závodu s certifikací nejen pro výrobu kosmetiky, ale i léčiv. Tvorba parfémů tak podléhá těm nejpřísnějším normám a kvalita je neustále monitorována. Parfémy Essens zrají, na rozdíl od mnoha konkurenčních výrobků, po dostatečně dlouhou dobu (=nemá alkoholový nádech a je trvanlivější). Všechny složky tak mají dostatečný čas se správně spojit a vytvářejí harmonický celek s intenzivní vůní, která vás okouzlí-zkušenost z okolí.

 

 

Blízká budoucnost:

V brzkém čase firma rozšíří svůj sortiment o další sprchové gely, šampony, potravinové doplňky jako je Aloe Vera gel a Colostrum (zasvěcení jistě nedají dopustit) a dokonce i přípravky pro domácnost.

 

Možnosti pro vás:

  1. Kontaktovat mě a objednat si vůni, přičemž můžu poskytnout i testery ke všem vůním.
  2. Můžu vás registrovat a je možno si pak objednávat vůně za nákupní cenu.
  3. Tvořit si vlastní síť a tímto si do budoucna vytvářet pasivní příjem. Síť si tvoříte zaregistrováním nových členů, kteří pak nakupují za velkoobchodní ceny. Čím více se ve vaší síti prodá produktů, tím více máte bodů a firma vás za tyto odmění. Ty si můžete z firmy vyzvednout odečtením z vaší objednávky nebo nechat zaslat na účet. Touto možností se liší od jiných firem prodávajících kosmetiku a také tím, že přestože jsou parfémy ve srovnání s jinými za mimořádně výhodnou cenu, vyplatí na provizích 33% z ceny produktu!

 

Pokud vás to zaujalo jako mě, tak se prostě ptejte. Poskytnu další informace např. i o motivačních programech (Autoprogram, relaxační pobyty, velmi výhodné telefonní tarify pro distributory…)., poradím, pomohu .

 

Moje osobní zkušenost: nadchla jsem se pro tento typ přivýdělku, protože funguje. Ale jde tady i o čas. Firma je na začátku, je stále úspěšnější a přidává se více a více lidí….takže pokud se někdo rozhodne pro přivýdělek, je nejlepší čas teď. Čas jsou peníze, není co dodat.

Co se týče samotných vůní, jsou reklamou samy o sobě, stačí si přivonět. Lidé se k nim pravidelně vracejí a velice pozitivně na ně reagují. Navíc, když se zálibně díváte na vůně, které byste si chtěli koupit, ale 1800 Kč je nad váš limit a pak zjistíte, že tu stejnou vůni* ale ve 2x kvalitnějším provedení můžete mít za čtvrtinovou cenu, není se čemu divit. Tak to prostě je. Jsme už bohužel zvyklí platit přemrštěné částky, stačí nás omámit reklamou, kde se vychrtlá modelka se svými botoxovými rty tulí k podezřele dokonalému chlapovi a ani nevíme jak, zafixujeme si, že je prostě normální koupit nesmyslně drahou věc.

*seznam známých značkových vůní, které odpovídají jednotlivým nabízeným parfémům zašlu na požádání